BIAŁY ŚWIĄTECZNY KONKURS PLASTYCZNY w GOKu!!!

Data

Trwające obostrzenia powodują, że nie możemy wrócić z normalnymi zajęciami GOKu do końca tego roku. Liczymy , że spotkamy się z uczestnikami zajęć i warsztatów artystycznych wkrótce, być może już nawet podczas ferii zimowych w styczniu. Mamy jednak propozycję wspólnej zabawy wypełnionej spora ilością nagród .
KONKURS PLASTYCZNY – w którym prosimy nie jak to jest popularne o zrobienie kartek czy ozdób choinkowych, ale zapraszamy by pokazać nam Waszą wizję udanych Białych Świąt.

Mieliśmy okazję zobaczyć już pierwszy tej jesienio-zimy śnieg więc marzenia i wspomnienia ożyły. Pokażcie nam to na Waszych obrazach. Forma pracy dowolna format też, pomoc rodziców – fajnie by było niech pomagają. Zróbcie zdjęcie Waszej pracy i wysyłacie do GOKu mailem na adres gok@szczytnikigok.pl do 18 grudnia tak by specjalna komisja je oceniła i 24 grudnia rano mogla ogłosić zwycięzców i wyróżnionych. Do wysyłanej pracy musi być dołączona informacja potwierdzająca, że uczestnik jest mieszkańcem gminy Szczytniki, czyli w jakiej miejscowości mieszka, ile lat ma uczestnik i do jakiej klasy lub przedszkola chodzi oraz czy praca jest samodzielna czy też rodzinna z kimś dorosłym. W konkursie przyznamy nagrody osobne za prace samodzielne i osobne za prace rodzinne w w kategoriach
wiek przedszkolny ,
kl. 1-2,
kl.3-4,
kl. 5-6,
kl.7-8
uczniowie szkół ponadpodstawowych – którzy chcieliby sobie przypomnieć jak fajnie było na zajęciach plastycznych z Panem Jarkiem.
Prace zachowajcie w domach bowiem nagrodzone i wyróżnione będziemy chcieli pokazać podczas wernisażu w 2021 roku, gdy już będzie pozwolenie, by taki wernisaż z publicznością zorganizować.
Czekamy na Wasze prace, czekają atrakcyjne nagrody. Obudźcie marzenia i pokażcie je nam.!